Orion

16. srpna 2018 v 0:44 | Kai
Milouš.
"Nikdo nevěděl, proč tam chodil. Jen tam byl a mluvil. Oni poslouchali."


Věk: 26
Povolání: Knihovník
Rodina/Blízcí: Castor, Seán, Axel
Backstory: <Gemini>
Horoskop: Váhy
Schopnosti: Uklidnění

Povaha: "Moc milý muž"
Takhle nějak by každý popsal Oriona. Pravda sice není daleko, ale patří k tomu mnohem víc.
Milý opravdu je a to ke každému. Nijak si spory mezi ostatními nevyhledává a taky, že je nemá. S každým se snaží být na úrovní přítele, avšak vždy je nějaká výjimka, na světě existuje víc než dost lidí, které nemá zrovna v lásce. Ty avšak ignoruje. Jestli se ale nějak stane, že se s nimi pustí do konverzace nebo aktivity, snaží se je poznat trochu lépe, aby si dokázal omluvit jejich chování, kvůli kterému je nemá rád.
Možná na první pohled vypadá na tvrdý oříšek, který je připraven bránit všechny svá tajemství, jste ale na omylu. Tvrdý obal to možná bude, ale tajemství? To v jeho povaze nikdy nebylo, je ke každému otevřený. Smysl pro humor má, to ano, ale ví, kde má meze. V týrání ostatních se nebaví, taktéž ne v ničení prostředí. Na prostředí mu celkem záleží, hlavně na přírodě. Občas ale taky vydá nějakou tu poznámku nebo udělá menší žertík. Umí být vážný, což se v mnoha případech hodí, ale také umí být dosti rozpustilý a užívat si jako malé dítě a také se tak potom urazit. Urážky nebere doslova, většinou to chápe jako kritiku, na které musí zapracovat. Když pozná, že je to ale vážné, vezme si to velmi k srdci a chvíli je pak uzavřenější, jelikož promýšlí slova, které slyšel. Potom vždy následuje menší úsměv a je to starý dobrý Orion.
Společnost kamarádů se také snaží velmi zpestřit, a tak často vymýšlí nějaké různé akce, hry, anebo pouhé procházky. Pro pocit štěstí ostatních udělá vážně hodně, je to tedy ten typ muže, který miluje každý úsměv. Ale jako každý člověk, tak i Orion má občas pohoršenou náladu, to se raději drží dál od ostatních, jelikož v přenášení špatné nálady je vážně dobrý a jenom svět knih mu může pomoct. Z jednoho okamžiku se může stát z neškodného a milého člověka člověk, který by dokázal rozbořit celou zeď, ba i celou základnu.
Také je nutno poznamenat, že je inteligentní a oproti ostatním mnohem chytřejší. Jak fyzicky, tak psychicky. Už od mala se mu připisoval větší věk, než míval. Dalo se to brát jako výhoda, ale také to měla své negativita. Ve čtrnácti již připomínal skoro šestnáctiletého a ten rozdíl se stále zvětšoval. Ve škole neměl problém s učivem a sám si dokáže určit své povinnosti. V myšlenkách zachází tak daleko, že občas sám nedává pozor, co se v jeho okolí děje. Totiž on má stále plaché obavy. Často právě myslí na pravděpodobnost a občas tak dochází k závěrům, že se třeba chystá k válce. Jeho paměť je určitě výborná, ze svého života si pamatuje skoro každý důležitý okamžik, který má zamčený uvnitř svého srdce. Nemá rád, když mu někdo musí něco připomínat dvakrát, vždyť on si to stejně pamatuje, a i kdyby ne, nějak by na to přišel.
V jeho zájmech patří málo věcí. Nejvíce do toho zapadá čtení, které si odmalička oblíbil.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | Web | 16. srpna 2018 v 19:29 | Reagovat

Sice o zmíněné postavě či dalších nic nevím, ale musím ti pochválit design a celkovou úpravu blogu, vážně pěkné! :-)

2 chaos-theory chaos-theory | 22. srpna 2018 v 14:09 | Reagovat

[1]: Děkuji!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama