Lux

15. srpna 2018 v 21:45 | Kai
Vůdce.
"Jeho pohled dokázal být chladný, jeho slova ostrá jako dýky. Ale každý věděl, že tam někde byla lítost."


Věk: 34
Povolání: Barman
Rodina/Blízcí: Skoro všichni, bratr - Ezra
Backstory: <Gemini>
Horoskop: Blíženec
Schopnosti: Spojení

Povaha:

Tento muž má velice silnou skořápku, občas až moc. Ke každému je ze začátku chladný a drsný, nemůžete ho vinit, nebylo by to poprvé, co by se ho někdo snažil zneškodnit. Občas to i vypadá, že by vás rád neměl, to však pravda není. Je pro něj těžké nenávidět, stejně jako milovat. Nedokáže si pořádně zachytit city kolem člověka, jediná osoba, ke které je odevzdaný, je jeho bar, je rozhodnutý stát u jeho boku do konce svých dnů, než aby se stal žebrákem s emocemi, bude raději žebrák bez emocí s podnikem. Pár osob ve svém srdci má, ty miluje v různých ohledech, jako nejcennější kamarády, jako nemožné lásky, jako rodinu. Všechny si zamyká do srdce, a kdyby se měl dostat do situace, kde má zradit vlastní druh, byl by připraven.
Ze začátku se ke všem chová uzavřeně, mluví jen o nutnostech, dále vypovídat nehodlá. Do konverzací se s vámi pustí po pár měsících v jeho přítomnosti, první smích vydá po roku s ním stráveném, první slabou stránku a emoci možná ani nedá najevo. Svou pozici si uvědomuje a právě proto nesmí ukazovat slabost. Je ochoten udělat cokoli, aby zesílil a dokázal ochránit svou pozici. Práce má vždy plno a ve volném čase se nováčkům nevěnuje, tudíž jestli chcete poznat vy jeho, musíte udělat první krok s dobrou strategií. Nebude s vámi mluvit o počasí, či o náladě, mluvil by jen o závažnostech, důležité témata, v tom má slabinu, zde se může projevit jako vážný politik a zájemce o debaty. Kdykoliv na to přijde, snaží se před vámi vypadat povýšeně, ne proto, aby se cítil lépe, chce vám předvést správný příklad, který bohužel ani on nedokáže pořádně býti. Snaží se vždy zůstat potřebný, dělá nepotřebné věci, práci druhých, to jen proto, aby si nepřipadal navíc. Své postavení si těžce vydřel a bude dřít pořád stejně, nesmí nikoho zklamat. Jeho hrdost ho jednou dostane do hrobu, s tím sám počítá.
V baru si přátele samozřejmě našel. Ti si zjevně našli cestu skrz jeho tvrdý obal, našli pravého Luxe s city a humorem. Ve skutečnosti umí být k ostatním lidem příjemný, občas se snaží zvedat ostatním náladu, nemá rád smutné výrazy na ostatních, cítí se za to špatně. Rád si s lidmi povídá o záživném tématu, počasí a politika ho stále nebaví, ačkoliv se do toho pro ostatní klidně pustí. Ke kamarádům je obětavý, těch má však stále málo. Pravé kamarády si ukládá do srdce a je jim věrným do konce. Zrady nenávidí, nedokáže se vyrovnat s tím, že mu někdo bodne kudlu do zad, proto si musí každou osobu do detailu prozkoumat, až poté si může být jistý, zda jí věřit.
Všeobecně je tento muž velmi pyšný a tvrdohlavý, občas se dá přirovnat k egoistovi. Svůj intelekt se snaží v mnoha ohledech projevit, často lidi obviňuje z nevědomosti a z čirého srdce nenávidí chyby. Je to detailista a všechno musí být podle jeho plánu, názory ostatních často přehlíží a vždy se snaží upřednostnit svoje. Ne, že by se na ostatní neohlížel, on se však na všechno odjakživa díval z vysokého hlediska. Dokáže jednoduchým myšlením odhadnout kroky ostatních, hádky s ním jsou vážně těžké, mnoho lidí již přesvědčil o pravých lžích bez toho, aby se nějak snažil. Lže stejně dobře jako řeční a jde těžce poznat, kdy se drží pravdy a kdy lží. Nelže ale pro nic. Ve lžích vidí moc, temnou moc iluze, kterou nepotřebuje využívat, dokud jí není potřeba. Je také schopen udržet skupinu lidí a organizovat akce. Je to oříšek, to mu neodepřeme, již od svých mladých let se dokázal lehce dostat do rvačky, nebo někoho urazit. Země Ico je nebezpečná a nejednou se dostal do nebezpečných situací, kdy mu šlo o holý život. Z těch případů se naučil být v boji výbušný a zčásti necitelný, pro svůj cíl nehodlá použít jakékoliv podlé triky- stejně jako v obvyklém životě-, bojuje vždy sám, takhle bere svůj život. Jeho boj je jeho hrdost. Za každou prohru v čemkoliv se mu nálada zhoršuje. Nenávidí být na druhém místě, vždy se snaží působit potřebně. Ve špatné náladě tráví čas sám s myšlenkami, při vyrušení s radostí předává svou negativitu dál, čehož má vždy plno. S chladným citem odbije každého.
Slabé city se v něm samozřejmě také najdou, hlavně když se cítí pohoršeně. Jeho tvrdý obal v tu dobu měkne a pro kohokoliv je lehké vidět pravého Luxe. Nebojí se mluvit o citech, dokáže být zcela upřímný a není pro něj těžké se rozpovídat, tohle však pro něj není obvyklé a je velmi obtížné mu takhle náladu srazit. Pomalu se z toho dostává a s radostí zapomíná, takže se nedivte, když si nebude vzpomínat na svou předešlou konverzaci.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama