Liron

15. srpna 2018 v 23:40 | Kai
Zmetek.
"Nebyl zde vítán."


Věk: 35
Povolání: Dealer
Rodina/Blízcí: ---
Backstory: <Gemini>
Horoskop: Lev
Schopnosti: Ovládání mysli

Povaha: "Prosím, řeknete mi…-" Počkat. Tohle Lio přeci vůbec není. Bylo by to zjevně první věta, ve které by dokázal poprosit, a vykání? To už jste úplně na omylu.
Tedy Liron nikdy nebyl člověkem, který by dokázal být milý- možná se i snaží, ale jednoduše se mu to nedaří. Jeho tvář vždy zdobí časté mračení a škodolibé úsměvy. Když už něco vysloví, většinou to budou špatné narážky, černý humor, či i dokonce urážky. Je to egoista, který se vidí jako největší bytost, která má právo vládnout nad zbytkem, a tak se chce pomstít. Jeho zájmy jsou nejdůležitější věcí, kterou pod sluncem najdete, jeho plány se vždy musí dodržovat a málokdy přizná, že se tentokrát- jako skoro vždy- spletl.
Je to přirozený dominant, jeho touha stále něco ovládat je k nevydržení. Přátele bere jako svůj majetek, taktéž i všechno ostatní- a jen tak vám to nevydá. Pro sebemenší věc by dokázal zabíjet. Nebojí se někomu jednoduše podříznout hrdlo, zradit někoho, avšak stále je to člověk. Na dítě by nesáhl. Nikdy. Vždy to byl také muž bez strachu, nebojí se smrti, i když mu dýchá do tváře. Šrámy, rány a bolest, kterou za život strpí, bere jako jeden z jeho cílů, pohltit ji. Bolest je pro něho již jako smutek či radost. Bere ji jako emoci, necítí ji jako negativum, prostě je tam, aby mu připomněla, že i on žije. Avšak on má v hlavě něco jiného. Sám se občas ptá, jestli vážně žije, hodiny přemýšlení tráví nad touto otázkou, avšak bez výsledku. Lironův život nikdy nebyl lehký, a tak si vytvořil vůči všemu odolnost- bolest vstřebával, smutek pohřbíval, vztek vybíjel a lásku odmítal. Mnoho lidí mu řeklo, že přeci tohle pravý život není, bez těch překážek. Ale on je sběratelem jizev, měl důvod se na svou pozici dostat, měl svůj cíl, minulost a v dáli viděl i budoucnost- temnou, ale naplňující.
Přátel měl za život hodně, avšak většinu bral jako odpad, který k němu dolézá. Líbilo se mu to. Měl rád ten pocit, když ho někdo považoval za důležitou osobu, měl k němu respekt, či dokonce i strach. Miloval, když se lidé báli jeho samotného, byl to pocit tak krásný, když mohl chodit po ulici a oni před ním utíkali. Měl také mnoho nepřátel, avšak všichni skončili jako mrtvoly plovoucí v kanalizaci, nebo jako jeho spojenci- z donucení.
Můžeme i říci, že je Lio vážně hloupý… v určitých ohledech. Nepřátele si nechává tak blízko u sebe, že by ho mohli klidně i zabít! Přátele si naopak drží dál od těla. Ani vědomostí v něm hodně nenajdete, nedostudoval ani školu. On ale vyniká někde jinde. Strategie, logika a předvídání- to jsou jeho. Liron vždy dokázal předpovědět budoucí kroky ostatních, a tak se rozvíjela i jeho strategie, naučil se obrátit soupeřovi kroky proti němu. Prohry vždy snáší špatně, vztek si vybíjí na lidech a obzvláště velké prohry by vás mohly zabít.
Dokáže být i kupodivu milý. Někdy. Často je to pro jeho prospěch. V jeho nelítostné povaze jsou i díry, občasně se na povrch dostane nějaké to svědomí a dokáže být částečně milý, avšak tahle jeho stránka je jako odvrácená část měsíce.
Lehce shrnuto, Lirona bere každý nováček jako necitelného, ošklivého, egoistického a agresivního hajzla z ulic. V hloubi srdce je snad jiný. Nebo i ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama