Daiseren

16. srpna 2018 v 0:31 | Kai
Plamen.
"Kaien chodil v jeho stopách. On už se ale dávno spálil."


Věk: 38
Povolání: Obchodník
Rodina/Blízcí: Bratr - Kaien
Backstory: <Gemini>
Horoskop: Panna
Schopnosti: Prekognice

Povaha: Daiseren se dá lehce popsat jednou větou- s ničím se nemazlí. Není to milý člověk a ani jemný, je drsný, nesnaží se chovat jinak. Svojí dominantnost dává najevo hned při prvním setkání, hlavu má nadzvednout jako lvi ukazující si svou moc. Z jeho slov těžce poznáte jeho pravý záměr a nikdy ho možná nepoznáte, mnohokrát dokázal podvést jedny z nejdůležitějších lidí z města. Jeho klam ještě na spoustě lidí funguje. Ačkoliv před vámi může vypadat jako milé a nevinné štěňátko, vevnitř je to stále zvrácená zrůda a ještě více uvnitř to je nevinný chlapec zahrávající si s ohněm. Má vrstvy, mnoho vrstev a každou novou ukáže novému člověku. Miluje tvář zmatených a nic netušících lidí, nikdy ho to nepřestane bavit. Miluje pocit žáru a tepla, miluje vše, co mu přinese vzrušení- od nejmenších podvodů po velké krádeže. Je to muž beze strachu, nebojí se ani největší hrozby, slabiny však má. V životě nedokázal ujmout dítěti a při ubližování žen má také problém. Zabít muže? S radostí vám z něj udělá opečené tele, k vraždě ženy si budete muset zaplatit mnoho, občas až moc velkou částku. Nedělá to proto, že by chtěl. Za svůj zkažený život si může sám a je to také jeho život, žít jako oheň. Plát s pomocí ostatních, spaluje nevinné životy pro svůj život a bude to dělat tak dlouho, dokud nepřijde déšť, jenž ho uhasí. Bude se rozrůstat a zmenšovat, ví to. Jednou měl všechno v rukách, poté zase nic. Zná pocit ztráty a slabosti, nikdy na něj nemůže zapomenout. Je to slib, slib, že jakkoliv dobře se bude mít, že v jakékoliv špatné situaci bude, nikdy nebude přijímat pomoc ostatních- od kamarádů po milence. Každý, kdo se ho dotkne, se stejně spálí a nepřeje si ublížit jemu důležitým osobám. Ano, kupodivu existují. Na světě má jen pár blízkých osob, ty tajně chrání, ač je má rád, stejně je to Dai, tudíž nesmí ukazovat nic ve prospěch slabosti. Ani nejmenší kapku slzy, ani nejmenší náznak smutku. Hluboko v srdci se připravil na okamžik toho, že všichni z jeho známých jednou umřou a je na ty dny připraven. Není to přeci vrah nadarmo. Je vědom toho, že každý jednou umře, dokonce i on, a každý den na svou smrt čeká. Neutíká před ní, dívá se tváří tvář a čeká, dokud neudělá další krok. Takový je jeho život- stálé čekání na svůj rozsudek.
Dokáže být teritoriální, vše svého a k sobě spojené si chrání a bere jako svůj majetek, nic a nikdo se mu přes prsty nepřeklouzne a i kdyby mělo, shořelo by v ohnivém v infernu. Je nedočkavý a často se do věcí ponoří hlavou napřed, přičemž si až později uvědomuje svoji chybu, samozřejmě to za svou chybu nepokládá, jeho tvrdohlavost mu v tom nedovoluje. Můžete si i myslet, že je egocentrický. Zčásti je, tedy vždy dává přednost svému bytí, starostí a smutku má v sobě však o mnoho více, než by potřeboval. Cítí, že se jeho břímě každou chvíli rozsype k zemi, když přemýšlí o svých činech a když lituje. Jediným východem je jednoduché- nemyslet. Nechce se utápět v žalu. Je vědom svých činů a lituje toho, občas přemýšlí o tom, že by začal znovu, pak si uvědomí, že nemůže. Nic jiného přeci neumí, spalovat. To je důkaz jeho citů, má je. Dai by zjevně vyhrál soutěž o schovávání citů. City jsou pro něj náznakem slabosti a zbabělosti a kdykoliv se cítí pohoršeně, či dokonce až moc špatně, musí se zahanbit.
Nikdy také nezůstává na stejném místě, odjakživa cestoval přes celé země, kde se stal známým člověkem. V temném zákoutí, kde ani lidská noha nevkročí, tam v klidu posedává Daiseren. Nechce k žádnému místu přirůst, nemá zájem se stát členem společnosti a raději vždy začíná od znova, se svými lži a se svou prací. Občas také může trávit čas ve větších městech, kde mu jde doslova o krk. To se z něj může potom stát Dai, laciný a okouzlující prodejce alkoholu. Musí mít zástěrku, nejednou se objevil před strážemi a vyvázl s krkem u lana.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama